Henry Ford College Base Theme (1.2.2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Footer
vi: Phần chân

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Header top
vi: Đầu đề trên

en: Header bottom
vi: Đầu đề dưới

en: Highlighted
vi: Nổi bật
