Henry Ford College Base Theme (1.2.3) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Header top
bs: Vrh zaglavlja

en: Header bottom
bs: Dno zaglavlja
