Henry Ford College Base Theme (1.2.3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Content Top
eu: Goiko edukia

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
