Henry Ford College Base Theme (1.2.3) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Footer
lt: Poraštė

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Header top
lt: Galvos viršus

en: Header bottom
lt: Galvos apačia

en: First Sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
