Henry Ford College Base Theme (1.2.3) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Content Top
uk: Вміст зверху

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Header top
uk: Верх заголовку

en: Header bottom
uk: Низ заголовку

en: Billboard
uk: Афіша

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date
