Henry Ford College Base Theme (1.2.4) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Header top
gl: Parte superior da cabeceira

en: Header bottom
gl: Parte inferior da cabeceira

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
