Henry Ford College Base Theme (1.2.4) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Header top
th: ด้านบนของส่วนหัว

en: Header bottom
th: ด้านล่างของส่วนหัว

en: Highlighted
th: ไฮไลต์
