Henry Ford College Base Theme (1.3.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Breadcrumb
it: Briciole di pane

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Tabs
it: Schede

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Header top
it: Testata superiore

en: Header bottom
it: Testata inferiore

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Submitted by @author_name on @date
it: Inviato da @author_name il @date
