Henry Ford College Base Theme (1.3.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Help
cy: Cymorth

en: Footer
cy: Troedyn

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: Header top
cy: Pennawd ar y brig

en: Header bottom
cy: Pennawd ar y gwaelod
