Henry Ford College Base Theme (1.3.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Header top
eo: Kaplinia supro

en: Header bottom
eo: Kaplinio subo
