Hidden Nodes (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Message
sk: Správa

en: Node
sk: Uzol

en: Hidden
sk: Skryté

en: Permissions
sk: Oprávnenia
