Hidden Nodes (8.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Message
et: Teade

en: Node
et: Postitus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Permissions
et: Õigused
