Hidden Nodes (8.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Message
ne: सन्देश

en: Node
ne: नोड

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Permissions
ne: अनुमति
