Hidden Nodes (8.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Message
ta: செய்தி

en: Node
ta: கணு

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்
