Hidden Nodes (8.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Message
tr: İleti

en: Node
tr: Düğüm

en: Hidden
tr: Gizli

en: Permissions
tr: İzinler
