Hidden Nodes (8.x-1.0-beta4) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Message
ja: メッセージ

en: Node
ja: ノード

en: Hidden
ja: 非表示

en: Permissions
ja: 権限
