Hidden Nodes (8.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Message
ku: پەیام

en: Node
ku: گرێ

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان
