Hidden Nodes (8.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Message
ro: Mesaj

en: Node
ro: Nod

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Permissions
ro: Permisiuni
