Hidden Nodes (8.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Message
ar: الرسالة

en: Node
ar: العقدة

en: Hidden
ar: مخفي

en: Permissions
ar: الصلاحيات
