Hidden Nodes (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Message
az: Mesaj

en: Node
az: Material

en: Hidden
az: Gizli

en: Permissions
az: İcazələr
