Hidden Tab (8.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (21 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Node
ml: നോഡ്

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
