Hidden Tab (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: View
ta: நோக்குக

en: User
ta: பயனாளர்

en: Error
ta: வழு

en: Node
ta: கணு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Filter
ta: வடிகட்டி
