Hidden Tab (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Edit
sv: Redigera

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Schedule
sv: Schemaläggning

en: Views
sv: Vyer

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: User
sv: Användare

en: Error
sv: Fel

en: Created
sv: Skapad

en: Node
sv: Nod

en: days
sv: dagar

en: Page
sv: Sida

en: Inline
sv: Löpande

en: Filter
sv: Filtrera

en: Send
sv: Skicka

en: months
sv: månader

en: description
sv: beskrivning

en: Template
sv: Mall

en: Weeks
sv: Veckor

en: Authored on
sv: Författad

en: minutes
sv: minuter

en: Entity
sv: Objekt

en: Hours
sv: Timmar

en: Seconds
sv: Sekunder

en: Changed
sv: Ändrad

en: Credit
sv: Kredit

en: Permission
sv: Behörighet

en: Secret Key
sv: Hemlig nyckel

en: Years
sv: År

en: Any
sv: Alla

en: Broadcast
sv: Sprid

en: Admin
sv: Administrera

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Placement
sv: Placering

en: Upcoming
sv: Kommande

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: Routing and links cache cleared.
sv: Cache för dirigering och länkar rensad.
