Hidden Tab (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (43 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Schedule
tr: Zamanlama

en: Views
tr: Görünümler

en: Add
tr: Ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: Region
tr: Bölge

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Layout
tr: Yerleşim

en: User
tr: Kullanıcı

en: Error
tr: Hata

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Node
tr: Düğüm

en: days
tr: gün

en: Page
tr: Sayfa

en: Inline
tr: Satır içi

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Send
tr: Gönder

en: months
tr: ay

en: Template
tr: Şablon

en: Weeks
tr: Hafta

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: minutes
tr: dakika

en: Entity
tr: Nesne

en: Hours
tr: Saat

en: Seconds
tr: Saniye

en: Changed
tr: Değişti

en: Permission
tr: İzinler

en: Any
tr: Herhangi

en: Broadcast
tr: Duyur

en: Infinite
tr: Sınırsız

en: Admin
tr: Yönetim

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
