Hidden Tab (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (47 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Schedule
nl: Inplannen

en: Views
nl: Overzichten

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Region
nl: Gebied

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Layout
nl: Lay-out

en: User
nl: Gebruiker

en: Error
nl: Fout

en: Created
nl: Aangemaakt

en: days
nl: dagen

en: Page
nl: Pagina

en: Id
nl: ID

en: Send
nl: Versturen

en: Targets
nl: Doelen

en: months
nl: maanden

en: description
nl: beschrijving

en: Weeks
nl: Weken

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: minutes
nl: minuten

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Entity
nl: Entiteit

en: Hours
nl: Uren

en: Seconds
nl: Seconden

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Secret Key
nl: Geheime Sleutel

en: Years
nl: Jaren

en: Any
nl: Elke

en: Broadcast
nl: Uitzending

en: Infinite
nl: Oneindig

en: Bundle
nl: Bundel

en: Placement
nl: Plaatsing

en: Upcoming
nl: Binnenkort

en: Emails sent
nl: Verzonden e-mails

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: Routing and links cache cleared.
nl: Routing- en link-cache geleegd.

en: Filter by name
nl: Filteren op naam
