Hidden Tab (8.x-2.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (38 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: days
kn: ದಿನಗಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: description
kn: ವಿವರಣೆ

en: Template
kn: ಟೆಂಪ್ಲೇಟ್

en: Weeks
kn: ವಾರಗಳು

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Permission
kn: ಅನುಮತಿ

en: Any
kn: ಯಾವುದಾದರೂ

en: Mailer
kn: ಮೈಲರ್

en: Broadcast
kn: ಪ್ರಸಾರಿಸು
