Hidden Tab (8.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Region
mn: Бүс

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Send
mn: Илгээх

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
