Hidden Tab (8.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Region
hr: Regija

en: Updated
hr: Osvježeno

en: User
hr: Korisnik

en: Error
hr: Greška

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Inline
hr: U istom redu

en: Filter
hr: Pročisti

en: Send
hr: Pošalji

en: Template
hr: Predložak

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Any
hr: Bilo koji

en: Upcoming
hr: Nadolazeći

en: Error: @err
hr: Greška: @err
