Hidden Tab (8.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Region
lt: Sritis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: User
lt: Narys

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: days
lt: dienos

en: Page
lt: Puslapis

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Send
lt: Siųsti

en: description
lt: aprašymas

en: Template
lt: Šablonas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: minutes
lt: minutės

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Entity
lt: Esybė

en: Hours
lt: Valandos

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Changed
lt: Pakeista

en: Credit
lt: Kreditas

en: Permission
lt: Leidimai

en: Any
lt: Bet kuris

en: Broadcast
lt: Skleisti

en: Admin
lt: Adminas

en: Bundle
lt: Paketas
