Hidden Tab (8.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (33 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Type
fa: نوع

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: تدوین

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Views
fa: نماها

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Region
fa: ناحیه

en: Updated
fa: به‌روز

en: Layout
fa: آرایش

en: ID
fa: هویت

en: User
fa: کاربر

en: Error
fa: خطا

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Node
fa: محتوا

en: Page
fa: صفحه

en: Inline
fa: درون خطی

en: Filter
fa: صافی

en: Id
fa: هویت

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Entity
fa: عنصر

en: Seconds
fa: ثانیه

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Permission
fa: مجوز

en: Bundle
fa: بسته
