Hidden Tab (8.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (56 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Schedule
uk: Розклад

en: Views
uk: Види

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: Region
uk: Область

en: Updated
uk: Оновлено

en: Layout
uk: Макет

en: User
uk: Користувач

en: Error
uk: Помилка

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: days
uk: дні(в)

en: Page
uk: Сторінка

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Filter
uk: Фільтр

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Send
uk: Надіслати

en: Targets
uk: Цілі

en: months
uk: місяців

en: description
uk: опис

en: Template
uk: Шаблон

en: Weeks
uk: Тижні

en: Authored on
uk: Створено

en: minutes
uk: хвилин(и)

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Entity
uk: Сутність

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Seconds
uk: Секунди

en: Changed
uk: Змінено

en: Credit
uk: Кредит

en: Permission
uk: Повноваження

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: Send Mail
uk: Надіслати пошту

en: Years
uk: Роки

en: Any
uk: Байдуже

en: Mailer
uk: Поштар

en: Broadcast
uk: Трансляція

en: Infinite
uk: Нескінченний

en: Admin
uk: Адмін

en: Bundle
uk: Пакет

en: Placement
uk: Розташування

en: Upcoming
uk: Невдовзі

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: Routing and links cache cleared.
uk: Кеш шляхів та посилань очищено.
