Hidden Tab (8.x-3.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ
