Hidden Tab (8.x-3.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (39 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Views
ro: Vizualizări

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afișează

en: Region
ro: Regiune

en: Updated
ro: Actualizat

en: Layout
ro: Prezentare

en: User
ro: Utilizator

en: Configure
ro: Configurează

en: Error
ro: Eroare

en: Created
ro: Creat

en: Node
ro: Nod

en: Page
ro: Pagina

en: Filter
ro: Filtru

en: Load
ro: Încarcă

en: Send
ro: Trimite

en: Template
ro: Șablon

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Definition
ro: Definiție

en: Entity
ro: Entitate

en: Changed
ro: Schimbat

en: Permission
ro: Permisiune

en: Any
ro: Orice

en: Infinite
ro: Infinit

en: Admin
ro: Administrator

en: Bundle
ro: Pachet

en: Render
ro: Randare
