Hidden Tab (9.0.0) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Configure
af: Verstel

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Page
af: Bladsy

en: Filter
af: Filtreer

en: Load
af: Laai

en: Send
af: Stuur

en: Navigation
af: Navigasie

en: Authored on
af: Geskep op

en: Permission
af: Permissie
