Hidden Tab (9.0.0) - en to bo translation catalogue (40 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Load
bo: ནང་ཕེབ།

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Devel
bo: གསར་འདོན།

en: Any
bo: གང་རུང

en: Admin
bo: དོ་དམ་བྱེད་མཁན།
