Hidden Tab (9.0.0) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Node
br: Skoulm

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Definition
br: Termenadur
