Hidden Tab (9.0.0) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Schedule
ca: Planificar

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Region
ca: Regió

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Layout
ca: Disposició

en: User
ca: Usuari

en: Configure
ca: Configura

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Inline
ca: En línia

en: Filter
ca: Filtra

en: Load
ca: Càrrega

en: Send
ca: Enviar

en: Navigation
ca: Navegació

en: Targets
ca: Objectius

en: description
ca: descripció

en: Template
ca: Plantilla

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Definition
ca: Definició

en: Entity
ca: Entitat

en: Changed
ca: Canviat

en: Permission
ca: Permís

en: Any
ca: Qualsevol

en: Broadcast
ca: Retransmissió

en: Admin
ca: Administrador

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Upcoming
ca: Proper

en: Render
ca: Renderitza
