Hidden Tab (9.0.0) - en to da translation catalogue (39 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Schedule
da: Planlægning

en: Add
da: Tilføj

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: User
da: Bruger

en: Configure
da: Konfigurér

en: Error
da: Fejl

en: Created
da: Oprettet

en: Node
da: Indholdselement

en: Page
da: Side

en: Inline
da: Integreret

en: Load
da: Indlæs

en: description
da: beskrivelse

en: Template
da: Skabelon

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: Changed
da: Ændret

en: Credit
da: Kredit

en: Permission
da: Tilladelse

en: Secret Key
da: Hemmelig Nøgle

en: Devel
da: Udvikling

en: Any
da: Nogen

en: Broadcast
da: Udsend

en: Infinite
da: Uendelig

en: Admin
da: Administration

en: Upcoming
da: Kommende

en: Render
da: Rendéring

en: Routing and links cache cleared.
da: Routing- og links-cache tømt.
