Hidden Tab (9.0.0) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Region
el: Περιοχή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: User
el: Χρήστης

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Error
el: Σφάλμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Node
el: Κόμβος

en: Page
el: Σελίδα

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Send
el: Αποστολή

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Definition
el: Ορισμός

en: Entity
el: Οντότητα

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Permission
el: Άδεια

en: Any
el: Οποιαδήποτε

en: Admin
el: Διαχειριστής

en: Bundle
el: Ομάδα
