Hidden Tab (9.0.0) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Updated
ht: A jou

en: User
ht: Itilizatè

en: Page
ht: Paj

en: Filter
ht: Filtre

en: Changed
ht: Chanje
