Hidden Tab (9.0.0) - en to ja translation catalogue (48 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Schedule
ja: スケジュール

en: Views
ja: ビュー

en: Add
ja: 追加

en: View
ja: ビュー

en: Region
ja: リージョン

en: Updated
ja: 更新

en: Layout
ja: レイアウト

en: User
ja: ユーザー

en: Configure
ja: 設定

en: Error
ja: エラー

en: Created
ja: 作成

en: Node
ja: ノード

en: Page
ja: ページ

en: Inline
ja: インライン

en: Filter
ja: フィルター

en: Load
ja: ロード

en: Id
ja: ID

en: Send
ja: 送信

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Targets
ja: ターゲット

en: description
ja: 説明

en: Template
ja: テンプレート

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Definition
ja: 定義

en: Entity
ja: エンティティ

en: Changed
ja: 変更済

en: Credit
ja: 現金

en: Permission
ja: 権限

en: Any
ja: いずれか

en: Broadcast
ja: 配信

en: Admin
ja: 管理者

en: Bundle
ja: バンドル

en: Render
ja: 出力

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻
