Hidden Tab (9.0.0) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Views
jv: View

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Error
jv: Salah

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Filter
jv: Saring

en: Send
jv: Kirim

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Any
jv: Sembarang
