Hidden Tab (9.0.0) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Permission
ne: अनुमति

en: Bundle
ne: पोका

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
