Hidden Tab (9.0.0) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu
