Hidden Toolbar (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Background color
de: Hintergrundfarbe

en: Text color
de: Schriftfarbe

en: Border color
de: Rahmenfarbe

en: Administration menu
de: Verwaltungsmenü

en: Edit account
de: Konto bearbeiten

en: Development menu
de: Entwicklungsmenü
