Hidden Toolbar (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Administration Menu
ca: Menú d'administració

en: Administration menu
ca: Menú d'administració

en: Edit account
ca: Edita el compte
