Hidden Toolbar (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Custom
cs: Vlastní

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Border color
cs: Barva okraje

en: Administration menu
cs: Administrační menu
