Hidden Toolbar (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Custom
he: מותאם

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Administration Menu
he: תפריט ניהול

en: Administration menu
he: תפריט ניהול

en: Edit account
he: עריכת חשבון
