Hidden Toolbar (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ja: カスタム

en: Background color
ja: 背景色

en: Text color
ja: テキストの色

en: Border color
ja: ボーダー色

en: Administration menu
ja: アドミニストレーションメニュー

en: Edit account
ja: アカウントを編集
