Hidden Toolbar (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Administration Menu
lv: Administrēšanas Izvēlne

en: Administration menu
lv: Administrācijas izvēlne
